درباره ما

خانه درباره ما

درباره ما

آذرکریستال

صنایع شیشه گری آذرکریستال با مدیریت عادل کمالی در سال ۱۳۶۶ با کمک یکی از آشنایان بعد از ۵ روز آموزش تراش شیشه در خارج از کشور برای اولین بار در شهر تبریز تاسیس گردیده است .

سالها با پشتکاری و همکاری همسرم بنام خانم عادله گلناری در رشته تراش و پرداخت قطعات کریستالی لوستر و تراش روی شیشه و بلور آلات و افت و خیز فراوان موفقیت های زیادی بدست آوردیم تا اینکه رشته دیگری از شیشه گری بنام همجوشی شیشه و شیشه با حرارت مستقیم را که با مشعل هایی با مصرف اکسیژن و گاز بطور ابتکاری راه اندازی نمودیم و طی سالها تجربه و آموزش افراد به کار آفرینی و کارآموزی پرداختیم.

بطوریکه عده زیادی در این کار به خصوص در قسمت تراش شیشه مستقلا به کار مشغول می باشند و حال با کمک دو فرزند و همسرم بطور خانوادگی و چند کارگر در ۴ قسمت (ذوب کریستال در کوره ، تراش و پرداخت کریستالها ، ذوب و حالت دهی با اشکال مختلف شیشه های پیرکسی با مشعل و رنگرزی شیشه های بروکسید و کریستال ) مشغول بکار می باشیم.

امید است بتوانیم موفقیت های تازه ای در این راستا بدست آوریم در ضمن باید یاد آور شویم که کارگاه صنایع دستی و آموزشگاه شیشه گری آذرکریستال هم اکنون جهت آموزش شیشه گری و قبول نمایندگی از تمامی نقاط کشور ، آماده ارائه خدمات می باشد.

آذر کریستال محصولاتی زیبا و متفاوت

Dalvin Cook Authentic Jersey